Les in Jableh

De jeugd van tegenwoordig worden als schaapjes behandeld, en kunnen zichzelf niet meer verdedigen. Misschien een voorbeeld nemen aan deze methode? Nee, toch maar niet.


Gepost door Mr. Pimp op 12/06/2008



Rate this post:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niet aangemeld

Je moet aangemeld zijn om commentaar te kunnen geven…

no comments yet...


Doekje of teiltje

Hier nog een portie rare meisjes en hier nog wat doorspoel materiaal moest het vorige op je maag blijven liggen.
Gepost door Mr. Joker op 13/06/2008

De nieuwste driftkoning

Het volgende filmpje moet je gewoon gezien hebben. Echt subliem hoe die kleine de garage in scheurt en dan zijn stuur kunsten laat zien.
Gepost door Mr. Joker op 13/06/2008

Chix @ Zolder

Nope, het zijn geen MailChix noch een PartyCompilation. Het zijn de Chix op het circuit van Zolder! - Give me more..
Gepost door Mr. Joker op 10/06/2008

Summer CarWash

De zomer komt nu wel heel erg dicht in de buurt en ik heb er alvast enorm veel zin in. Genieten doen we alvast met deze zomerse dingen.
Gepost door Mr. Joker op 10/06/2008

The Apple "i"

Vers van de pers, Apple heeft weer een nieuw product uitgebracht The Apple "i", al weet ik zelf niet wat het ding doet..
Gepost door Mr. Joker op 10/06/2008

White Man Can't Dunk

Een of andere dude die denkt dat hij de nieuwe Micheal Jordan is.
Gepost door Mr. Joker op 10/06/2008
eioor
denn
jayr
Erl
mohican
thedude
m_styler
voetbal247
eelaa
geil
MetaTale widget