Waar the F*ck is Matt's zijn vriendin

Matt's zijn eerste video bracht de wereld tot huilen en dat probeert hij met dit filmpje nog eens te evenaren.

Gepost door Mr. Joker op 02/07/2008



Rate this post:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niet aangemeld

Je moet aangemeld zijn om commentaar te kunnen geven…

no comments yet...


WTF - Failed en hard!

Ja jongen volgens mij zag jij er niet stoer genoeg uit voor dit soort dingen.
Gepost door Mr. Joker op 01/07/2008

Games in the Real life

Onze vrienden van Getlogged hebben weer enkel geestige foto's gevonden waar Nitendo figuurtjes tot leven komen.
Gepost door Mr. Joker op 01/07/2008

Slip and slide

Vandaag was is het weer enorm warm en wij vonden er niets beters op dan enkele leuke meiden te laten komen en een stukje plastiek in ons tuintje te leggen... en glijden maar! Ook raden we slip en slides aan meiden met een dikke boezem dit soort gedoe ten strengste af! Geloof ons we hebben het getest.
Gepost door Mr. Joker op 01/07/2008

M3 Versus Lamborghini Murcielago

Je ziet het niet elke dag, maar als Pimp met zijn dikke M3 op de autostrade zit te crossen. Kan het soms wel eens leuke beelden opleveren.
Gepost door Mr. Joker op 01/07/2008

Badpakkenfeest 2008

P's Badpakkenspecial wordt dit jaar namelijk opgefleurd door Véronique De Kock, Roxane, Miss België Alizée Poulicek, Erika Van Tielen, Valery Super, Kim Engelbosch, Joke van de Velde én Lezeres van het Jaar Tiffany Van den Brande. En naar goede gewoonte wordt de Badpakkenspecial van P-Magazine ook in gang getrapt met een geweldig feest.
Gepost door Mr. Joker op 01/07/2008

Datetip?

Ik heb begrepen dat vrouwen op gevoelige mannen vallen. Al denk ik niet dat deze kerel vannacht veel succes gaat hebben na deze date. Misschien dat Mrs. Bambi ons verder kan helpen.
Gepost door Mr. Pimp op 01/07/2008
stancy
watson44aus
joyke
chrsi
cindy4u
djsvenw
gama2075
gangsta
chivas
leo69
MetaTale widget