Lamborghini Gallardo LP560-4

Na meer dan 7.100 exemplaren van de Gallaro gemaakt te hebben is het tijd voor een verbetering van het product moet Lamborghini gedacht hebben. Het is alweer vijf jaar geleden dat de Gallardo het levenslicht zag en is ondertussen slechts één keer licht gewijzigd. De Lamborghini Gallardo LP560-4 is het antwoord.



Gepost door Mr. Joker op 24/05/2008



Rate this post:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niet aangemeld

Je moet aangemeld zijn om commentaar te kunnen geven…


het lijkt wel een ideale bedrijfswagen voor Badchix, maar geef mij toch maar een ferrari dat vind ik net iets geiler weet je..
geschreven door Mr. Joker op 24/05 om 19:10
Compact, snel en een niet slecht design. Al vind ik de oudere Gallardo's iets meer stijl uitstralen.
geschreven door Mr. W op 24/05 om 22:19
idd, ziet er nice uit. Het spotje zelf is ook wel leuk anders, vooral dat stukje waar je zogezegd al die grieten hun telefoon nummer te pakken krijgt, geniaal gewoon :d
geschreven door phun op 24/05 om 23:35
Standaard bedrijfswagen? Cava
kan ik mee leven :)
AL ben ik meer voor de Rolls Royce Phantom
geschreven door Mr. Pimp op 25/05 om 13:02
pimp, hou eens op over uwe phantom :p
deze is echt zoveel stoerder, al moet ik zeggen dat ik mr. W gelijk geef dat vorige generatie gallardo's er precies beter uitzagen.

tis wel een typisch italiaans dikke nek reclamespotje :) long distace shortener, automatic phone number collector :) briljant gewoon
geschreven door DenVinny op 26/05 om 14:44



1462bhp Mustang

Jaja, je ziet het heel goed 462bhp op een Mustang. Kijkt u mee?
Trouwens je moet wel rijk zijn, als je een splinternieuwe Ferrari F1 360 doormidden zaagt met het idee om er een limousine van te maken.
Gepost door Mr. Joker op 22/03/2007
npadres
Gemaka
daguagua
mareee
harryheigh
raultrex
bsimon1178
eioor
denn
jayr
MetaTale widget