Tattoo laten zetten

Een tattoo laten zetten, eerlijk gezegd is dat niets voor mij. Het is eerder een afknapper vind ik persoonlijk. Al moet ik wel toegegeven dat sommige tattoo's wel sexy kunnen staan bij een meisje. Neem nu dit meisje is ze niet sexy!

Gepost door Mr. Joker op 30/06/2008



Rate this post:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niet aangemeld

Je moet aangemeld zijn om commentaar te kunnen geven…


Klinkt pijnlijk.
geschreven door GFT op 02/07 om 11:33
Klinkt pijnlijk.
geschreven door GFT op 02/07 om 11:33



Techno oma 2

Techno Oma 2, jawel we kennen haar al van dit en nu is ze terug in Techno oma 2
Gepost door Mr. Joker op 30/06/2008

Bambi gets pwnd by Mr. Joker

Oké, joker je had me erg goed te pakken dat geef ik toe! Maar ik pak je wel een keer terug!! Als ik jouw was zal ik maar wakker blijven straks.
Gepost door Mrs. Bambi op 29/06/2008

Car dance is hip

Car dance is tegenwoordig populairder en populairder aan het worden in Vlaanderen. Concept is zeer eenvoudig: dansen in je auto! De volgende 2 duo's demonstreren jullie enkele basic moves!
Gepost door Mr. Ice op 29/06/2008

"The Cat" Ali

Heel veel mensen vragen me waarom ik mijn kat naar de bekende bokser Muhammad Ali heb genoemd. Wel kijk even mee en je begrijpt waarom.
Gepost door Mr. Joker op 28/06/2008

PicDump

Ik kan hier weer een saai verhaaltje bij verzinnen, maar dit soort foto's zeggen zelf meer dan 1000 woorden te samen.
Gepost door Mr. Joker op 28/06/2008

Death is Watching

Het is tijd om nog eens te lachen met een goeie ouwe verborgen camera grap. Alsof de dood echt bestaat.
Gepost door Mr. Pimp op 28/06/2008
kovacs kalman
npadres
Gemaka
daguagua
mareee
harryheigh
raultrex
bsimon1178
eioor
denn
MetaTale widget