Getalenteerde jonge hond

Iedereeen die mij ook maar een beetje kent, weet dat ik ook zo'n hond nodig heb. Geweldig beest gewoon.


Gepost door Mr. Pimp op 14/06/2008



Rate this post:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niet aangemeld

Je moet aangemeld zijn om commentaar te kunnen geven…

no comments yet...


Gecko VS 1000de Mieren

Wat gebeurd er als je een dode Gecko in een bak met 1000de mieren zet? Wel we testen het voor u uit..
Gepost door Mr. Joker op 14/06/2008

Els Tibau en Koen Wauters aan de Coke?

WTF, het lijkt wel de week van de cocaïne te worden. Want één of andere coke-dealer zou vandaag op Radio Donna hebben bekend dat hij aan Els Tibau en Koen Wauters cocaïne heeft gedeald. Els neemt alvast juridische stappekes.
Gepost door Mr. Joker op 12/06/2008

Les in Jableh

De jeugd van tegenwoordig worden als schaapjes behandeld, en kunnen zichzelf niet meer verdedigen. Misschien een voorbeeld nemen aan deze methode? Nee, toch maar niet.
Gepost door Mr. Pimp op 12/06/2008

Extreme Skiën

Heb je je al ooit afgevraagd wat de ultieme ski-ervaring zou zijn? Ik denk dat dit toch grellig in de buurt komt.

Gepost door Mr. Pimp op 11/06/2008

Popcorn maken met de GSM

Nu vraag ik me toch wel af hoe gezond die straling allemaal is voor een mens, maja. Geloof je het niet? Kijk en probeer het zelf eens.
Gepost door Mr. Pimp op 11/06/2008
Gepost door Mr. Joker op 09/06/2008
npadres
Gemaka
daguagua
mareee
harryheigh
raultrex
bsimon1178
eioor
denn
jayr
MetaTale widget